Top

Gravitrax – nieograniczone możliwości budowania

Kto by pomyślał, że ta zabawka nie tylko spodoba się Zuzi. Teoretycznie zabawka od 8 lat, a praktycznie układa i najmłodsza, i najstarszy w rodzinie ??‍?‍?‍?. Naprawdę trudno od tego się oderwać.

Przyznaje zestaw startowy Gravitrax nie należy do najtańszych – tu możesz sprawdzić cenę. W naszym przypadku był to zakup składkowy na urodziny Zuzi. Co jest akurat na plus, zestaw możemy uatrakcyjnić – dokupując dodatki. Jest ich naprawdę sporo i to w różnym przedziale cenowym. Na przykład:

Jest to naprawdę bardzo przyjemna łamigłówka. Możemy budować według książeczki (otrzymujemy ją w pakiecie startowym) – aż 24 trasy o różnym poziomie trudności.

Albo po prostu samemu coś skonstruować.

Jeśli chodzi o elementy, to przyznaje że są one bardzo dobrze wykonane. Naprawdę na wysokim poziomie. Jedynie przyczepiłabym się do szyn, mogłyby być wykonane z metalu, ale wtedy całość zestawu byłaby zdecydowanie cięższa, co mogłoby zniechęć. Także nie marudzę, jest ok ?.

Muszę przyznać jest to znakomita zabawa, nie tylko odtwórcza, gdy odwzorowujemy jakieś trasy z książeczki, ale i twórcza, gdy chcemy nieco sami pogłówkować.

Gravitrax nie tylko uczy myślenia przestrzennego, ale i również pobudza wyobraźnie! Polecamy w 100 proc.! Spokojnie zabawką można się bawić już od 5 lat wzwyż – sprawdzone na Gabrysi ?.

No Comments

Post a Comment