Top

Żegnam 2021 rok

Był on bardzo pracowity… Zdaje sobie sprawę, że było mnie tu zdecydowanie mniej. Tak naprawdę w ogóle… ale niestety nie potrafiłam pogodzić wszystkiego. Jak próbowałam robić wszystkiego po trochu, to wychodziło na to, że zawsze gdzieś nawalałam. MASAKRA!!! Był czas, że czułam się mocno pogubiona…. Dlatego musiałam z czegoś zrezygnować na jakiś czas. A dlaczego?

No właśnie, z dniem 1 września 2020 roku zaczęłam nową pracę. Pracę, w której się odnajduje, czuje że mogę coś zdziałać, a przede wszystkim praca, która daje duże możliwości i daje kopa by rozwijać się dalej. Podjęłam studia podyplomowe, by zdobyć niezbędne kwalifikacje do dalszej pracy. Ooo i tak to się zaczęło, i trwa do tej pory. Studia skończyłam pod koniec tego roku, przy okazji robiłam dodatkowe kursy… Pochłonęło mnie bez reszty – zdobywanie wiedzy, dom, praca…. i szczerze na bloga nie miałam już siły.

Ale żeby nie było, nie zrezygnowałam z niego tak totalnie. Wiedziałam, że jak minie ten okres, wrócę do blogowania. Tylko musi skończyć się to totalne szaleństwo.

Nowy Rok – nowe postanowienia. Dużo ich nie ma, bo w sumie nie chce sobie nie wiadomo ile narzucać. Dla mnie najważniejsze, by rodzina była zdrowa, bo jak to będzie, to jakoś dalej sobie wszystko ułożymy i będzie życie się toczyło.

Jeśli chodzi o bloga…

Blog dalej funkcjonuje i będzie działał. Być może nie będzie tyle wpisów, co kiedyś, ale będą ?. Założyłam sobie, że dwa razy w tygodniu pojawią się dwa mniejsze teksty, albo raz w tygodniu jeden większy – jakieś większe zestawienia, przemyślenia…. wyjdzie w praniu. Ale stronka Aniowe Mamusiowanie dalej będzie istnieć ?. Blog będzie prowadzony hobbystycznie, dla przyjemności ?

I tym optymistycznym akcentem…

Chciałabym Wam życzyć zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo to obecnie podstawa do dalszego działania i funkcjonowania. Pielęgnujcie swoje relacje rodzinne, szkoda czasu na zbędne kłótnie. Dbajcie o siebie, rodzinę, ale i najbliższe otoczenie. Czasami tak niewiele potrzeba komuś do szczęścia, a możemy wywołać na jego twarzy uśmiech!

NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU! ???

No Comments

Post a Comment