Top

NOWOŚCI LEGO 2021- zestawienie

Jakie było moje zdziwienie, gdy zajrzałam na stronę LEGO, a tam tyyyyyle nowości! Jest ich naprawdę sporo i jest w czym wybierać! Mamy tu nie tylko nowe zestawy Lego Friends, Star Wars, Dots czy Minecraft, ale i wiecznie zielone roślinki, które nigdy nie więdną. Dosłownie idealne dla zapominalskich, którzy nie pamiętają o podlewaniu kwiatów – tych prawdziwych oczywiście. Frajda nie tylko z budowania, ale później mogą zdobić wnętrze pokoju ?. Zresztą sam zobacz, co ciekawego można kupić nie tylko dla siebie, ale i dla swojej ukochanej/ukochanego 🙂 , bo to zestawy nie tylko dla dzieci.

Wyjątkowy i niepowtarzalny prezent dla ukochanej. Kwiatki, które nigdy nie więdną 😉 Zestaw zawiera 756 elementów. Także to nie tylko dobra zabawa przy układaniu, ale później bukiet będzie zdobić pokój. Cenę zestawu sprawdzisz tu.

I jeszcze jedna roślinka, w realu mega wymagająca 😉 , a tu proszę wystarczy tylko wybudować. Mowa tu o drzewku Bonsai. Do ułożenia jest aż 878 elementów. Cenę zestawu sprawdzisz tu.

Czas na legendarny pojazd, który pomógł pogromcom duchów pokonać stwory. Samochód posiada działający układ kierowniczy, pułapkę na duchy z klapą, rozkładane siedzenie tylnego strzelca, a do tego ruchomy wykrywacz duchów oraz inne gadżety. Zestaw zawiera 2352 elementy, a jego cenę sprawdzisz tu.

Coś dla fanów policjantów i złodziei. W zestawie znajduje się 2923 elementy. Aktualną cenę sprawdzisz tu.

Normalnie powrót do dzieciństwa 🙂 Aż łezka w oku się zakręciła. W zestawie znajdziesz 1367 elementów, a jego cenę sprawdzisz tu.

Tym razem zestaw dla mniejszych dzieci 2 w 1. Można odgrywać scenki z obchodów Chińskiego Nowego Roku oraz pierwszego dnia w przedszkolu. W zestawie znajduje się 227 elementów. Cenę zestawu sprawdzisz tu.

Pojawiło się również kilka zestawów z Lego Friends. Pierwszy z nich to dom rodzinny Andrei. Zestaw zawiera 802 elementy. Cenę sprawdzisz tu.

Kolejny zestaw z serii Lego Friends to świetlica dla psów. Znajduje się tu 221 elementów, zaś cenę zestawu sprawdzisz tu.

Jeszcze jest taki piękny zestaw z ekologiczną kawiarnią. Zestaw zawiera 314 elementów. Aktualną cenę zestawu znajdziesz tu.

To pudełeczko w kształcie kotka zawiera dwa tajne schowki. W zestawie znajduje się aż 451 elementów. Tu sprawdzisz cenę tego zestawu.

I jeszcze takie słodkie kotki z serii BrickHeadz. W zestawie znajduje się 250 elementów, zaś cenę sprawdzisz tu.

Podobają mi się zestawy typu 3w1. Jedno pudełko daje trzy różne możliwości. Także składamy, przerabiamy. My póki co mamy statek piracki, ale obecna nowość to domek surferów na plaży. W zestawie znajduje się 564 elementy. Jego cenę możesz sprawdzisz tu.

A teraz coś dla fanów Harrego Pottera. Cztery zestawy zamknięte w książce. Cenę zestawów sprawdzisz tu.

W tym zestawieniu znalazło się coś również dla wielbicieli Minecraft. Domek w kształcie świni zawiera 490 elementów. Tu sprawdzisz aktualną cenę.

To nie nasze klimaty, ale z pewnością chłopakom się spodoba. W zestawie znajduje się 449 elementów. Aktualną cenę sprawdzisz pod tym linkiem.

I na koniec miłośnicy Gwiezdnych Wojen również będą zadowoleni. Tu pojawiają się dwa nowe zestawy. Pierwszym z nich jest myśliwiec X-Wing Luke’a Skywalkera. Do ułożenia mamy 474 elementów. Zaś cenę sprawdzisz pod tym linkiem.

Drugi zestaw to Kłopoty na Tatooine. W pudełku znajdziemy 276 elementów. Cenę sprawdzisz tu.

No Comments

Post a Comment