Top

Pomysły na ozdoby choinkowe

Wyjątkowo w naszym domu pojawiły się dwie choinki. Mój mąż ryzykant postanowił, że skoro te święta są jakie są… to przynajmniej będzie na bogato z choinkami ? i nie żebyśmy mieli jakieś ogromne mieszkanie, ABSOLUTNIE! No, ale skoro postanowił, to teraz trzeba to zrealizować. Gdy pierwsza choinka została ubrana nagle stwierdziałam, że jak dojdzie do nas druga… to słabo z ozdobami stoimy ?

Dlatego przeszukałam Internety i znalazłam mega fajne profile, na którym dzieją się cuda! Miałam dużo brokatowymi pianek, klej na gorąco, nożyczki i dobre chęci ?. Postanowiłam działać!

Wystarczy trzymać się podanych wymiarów i tak oto powstają cuda! Jedną bombkę muszę jeszcze dopracować, ale i tak niezależnie od kształtu jest super – przynajmniej tak mi dzieci mówią 😉 i tego się trzymam!

Dodatkowo, dziewczyny zrobiły słomkowe łańcuchy. Akurat wykorzystałyśmy zadanie z kalendarza adwentowego od Lokal na animacje – tu znajdziesz profil.  Wystarczy sznurek, papierowe słomki – mogą być kolorowe i proszę! Jest do geeeenialne!

Do tego suszone plastry pomarańczy, cukierki – u nas cukrowe laseczki, bombki z szyszek. Aaaaa… zapomniałabym, dodatkowo powstała jeszcze jedna ozdoba.  Zuzia ze swoją siostrzenicą miały wideo spotkanko na Messengerze ?? i tak oto powstała kolejna piękna bombka – aniołek z papieru i sznurku.

Także, jeśli jeszcze brakuje ci ozdób na choinkę nie załamuj się, tylko działaj! Masz jeszcze czas, by Twoje drzewko w Wigilie wyglądało wyjątkowo!

No Comments

Post a Comment