Top

Zabawki do piaskownicy na każdą kieszeń

Piękna pogoda za oknem, słoneczko coraz mocniej świeci, a nasze skarby coraz więcej czasu przebywają się na placu zabaw. U nas oprócz szaleństwa na huśtawkach, kręceniu się na karuzeli czy zjeżdżaniu na zjeżdżalni, obowiązkowo musimy zaliczyć piaskownice. Dlatego codziennie pod pachą noszę torbę z rzeczami do zabawy.

 

 

Jak co roku powiększamy naszą kolekcje o jakieś ciekawe foremki, czy inne przybory, którymi dziewczyny będą się bawić w piaskownicy. Postanowiłam przejrzeć internet i wyszukać ciekawych zestawów na każda kieszeń. Na początek zacznę od tych, co już mamy i jest na nie szał ciał. Zawsze! Dziewczyny mają je już trzeci sezon i wydaje mi się, że szybko im się nie znudzi 😉 A są to foremki do lodów (sprawdź cenę) oraz zestaw foremek w kształcie pieczywa (sprawdź cenę):

 

 

Teraz czas na pozostałe propozycje:

 

Wózek z narzędziami ogrodowymi, konewką i doniczkami link do zestawu

 

 

B.Toys – zestaw akcesoriów w torbie. Komplet składa się z wiaderka, czterech foremek w różnych kształtach, kolorowego wiatraczka, łopatki, grabek, sitka, samochodu wywrotki oraz konewki w kształcie dzbanuszka. Cenę możesz sprawdzić tutaj.

 

 

Wader taczka z rączką. Do zestawu dołączono wiaderko, łopatkę, grabki oraz cztery foremki w kształcie zwierzątek. Zestaw można kupić tutaj.

 

 

Quut Alto – zestaw trzech wiaderek do budowy zamków. Tutaj możesz sprawdzić cenę.

 

 

Zestaw do gotowania – 14 elementów. W zestawie znajdziemy: garnek z sitkiem, foremki do piasku (papryka, pomidor, grzybek), solniczka/pieprzniczka, deseczka do krojenia, nóż, chochla, łopatka do patelni, patelnia, miarka, łyżka do lodów, rożek do lodów. Do kupienia tutaj.

 

 

Melissa & Doug Foremki Do Piasku Babeczki. Cenę sprawdź tutaj.

 

 

 

Malplay Statek Piracki sprawdź tutaj cenę.

 

 

Wader – zestaw murarza. W zestawie znajdziemy: łopatkę, wiaderko, konewkę, szpachelkę, kask, kielnię oraz dużą foremkę. Tutaj możesz sprawdzić cenę.

 

 

B.Toys – średni zestaw wiaderka z akcesoriami. Wiaderko zostało wyposażone w dwa poręczne uchwyty (z boku i ruchomy uchwyt od góry) i żółte sitko do przesiewania piasku, które można wsadzić do środka. Dodatkowo, w wiaderku znajdziemy łopatkę, grabki i trzy foremki w kształcie wieloryba, kraba i rozgwiazdy. Link do zestawu.

 

 

Melissa & Doug Sunny Patch – Foremki w kształcie ciasteczek. Link do zestawu

 

 

Melissa & Doug zestaw do pieczenia. Można kupić tutaj.

 

Androni składany młyn – zestaw pięciu wiaderek różnej wielkości. Do kupienia tutaj.

 

 

Quut wielofunkcyjny zestaw do wody i piasku. W zestawie znajduje się łopatka, sitko, lejek oraz piłka. Jak widać na obrazku wszystko kompaktowo spakowane, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Sprawdź cenę.

 

 

Foremki do piasku Hot Wheelslink do zestawu

 

 

Hape zestaw foremek do piasku zwierzątka morskielink do zestawu

 

 

 

Foremki do piasku w kształcie owoców (jabłko, gruszka, truskawka, winogrono)link do zestawu

 

 

 

Wader zestaw łopatka oraz cztery foremki. Dwie w kształcie dinozaurów oraz stópka i rączka – link do zestawu

 

 

Melissa & Doug Młynek do piaskusprawdź cenę

 

 

 

 

 

No Comments

Post a Comment