Top

Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty – tego jeszcze nie wiedzieliście o krasnoludkach!

Kto z nas w dzieciństwie wierzył w krasnoludki? Ręka do góry… no ja pamiętam, że jak byłam dzieckiem, to gdy coś mi ginęło nagle zwaliłam na krasnoludki, które pożyczały sobie ode mnie rzeczy;) a potem po jakimś czasie zawsze wracały do mnie. Pamiętam minę mamy, ojjjjj nie zawsze jej się podobało moje wytłumaczenie, ale gdyby w tamtych czasach pojawiła się ta książka na pewno by wszystko zrozumiała.

 

 

Poznajcie krasnoludki

 

 

Kto by przypuszczał, że są aż trzy typy krasnoludków. Teoretycznie niczym się nie różnią, ale wykonują zupełnie inne zadania. No i mamy albo baaardzo malutkie krasnale, zaledwie kilkudziesięciu milimetrowe, albo ogromnego, prawie dwu metrowego – kogo? No przecież – Świętego Mikołaja.

 

 

 

 

Z książki dowiemy się skąd się biorą krasnoludki, jak się przemieszczają, gdzie mieszkają, na co chorują, a także co ogólnie porabiają! Ogrom wiedzy, ciekawostek, może i zmyślonych – ale co z tego! Dziewczynki oglądają ją jak zaczarowane, a i mnie uśmiech z buzi nie schodzi! Zresztą sami zobaczcie, można ją oglądać i oglądać i nie znudzi się! Autor książki Maciej Szymanowicz odwalił kawał dobrej roboty! Chapeau Bas!!!!!

 

 

 

 

I na koniec ważna informacja strony książki zostały wykonane z grubszego kartonu, dzięki czemu małe rączki nie zniszczą jej tak szybko 😉

 

 

 

 

Ta encyklopedia o krasnoludkach – grzechu warta!!! Warto ją mieć w swojej biblioteczce!

 

 

Jej cenę możecie sprawdzić tutaj

No Comments

Post a Comment