Top

Przegląd kalendarzy adwentowych dla kobiet

Kalendarz adwentowy. Super zabawa dla dzieci. Pamiętam, jak dostawałyśmy z siostrą czekoladki i odliczaliśmy dni do Wigilii. Nawet jak dorosłam i zamieszkałam z mężem, to i tak co roku kupowaliśmy sobie kalendarze – od takie z nas dzieciuchy 😉 . Gdy pojawiły się dziewczynki – wiadomo tradycja kalendarzy musi być zachowana. Jednak mnie osobiście już czekoladki się znudziły ? No co ja poradzę ???. Dlatego już trzeci rok dostaje od mojego Mężula kalendarz od Cup&You. Za pierwszym razem był w całości kawowy, za drugim tylko herbatka, tym razem będzie pół na pół. No i znowu nie byłabym sobą jakbym nie poszperała i przeszukała Internet wszerz i wzdłuż. Tym razem są to kalandarze adwentowe, ale dla kobiet. Myślę, że każda z nas może znaleźć coś dla siebie ?

Tu znajdziesz link do kalendarzy adwentowych dla dzieci – klik i przejdziesz do wpisu.

Na pierwszym miejscu będą kalendarze adwentowe Cup & You – moje ulubione. Już trzeci rok będzie ze mną kalendarz – tym razem pół na pół – trochę kawki i trochę herbatki 🙂 Aktualną cenę sprawdzisz tu.

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Greatest Hits – znajdziemy tu mnóstwo produktów do ust. Aktualną cenę kalendarza znajdziesz tu.

NEONAIL – znajdziemy aż 12 lakierów hybrydowych, zdobienia, bazy. Także jest w czym wybierać i jak upiększać pazurki 🙂 Cenę sprawdzisz tu.

Coś dla fanów herbat – klik i sprawdzisz cenę.

No Comments

Post a Comment