Top

Tata Oli jest chory – Wydawnictwo Dwukropek

Alaaaaarm Tata Oli zachorował! Masakra! Zreszta jak każdy mężczyzna, on nie choruje on walczy o życie! Dom wtedy staje na głowie ?? Uciekajcie, gdzie pieprz rośnie ? Ola niestety nie miała dokąd uciec….

Gdy Ola wróciła ze szkoły do domu, zobaczyła Tatę leżącego na kanapie, z szalikiem zawiniętym wokół szyi, czerwonym nosem, totalnym rozgardiaszem wokół kanapy oraz  rozpaczą w oczach.

Tatuśka dopadła męska grypa – najgorsza odmiana choroby. Ola nie miała czasu na odpoczynek, musiała ratować Tatę. Spełniała jego wszystkie zachcianki, myśląc że choroba szybko minie. Ale pojawiały się kolejne i kolejne. Szczerze, było nam żal Oli. Ale ale… Ola zaczęła podejrzewać, że coś z tą męską grypą jest nie tak…

Jak zakończy się ta historia? Oczywiście końcówki nie zdradzę, jedno mogę powiedzieć, jak zawsze w przypadku tej serii o Tacie Oli będzie wesoło ??

Książka napisana z ogromnym dystansem i dużym poczuciem humoru. Przekoloryzowane historie Taty Oli wywołują śmiech…. W końcu kto z nas nie przerabiał rozmów z rodzicami: „Ale Kochanie za moich czas, gdy ja byłem w Twoim wieku…”. Jednak w wykonaniu Taty Oli są po prostu arcyzabawne. 

Czyta się ją bardzo przyjemnie i muszę przyznać, że ta seria jest nie tylko dla dzieci, bawi również dorosłych. My śmialiśmy się do łez, aż nas brzuchy bolały ??

Pozostałe książki z serii:

No Comments

Post a Comment